Repertuar kin Nowość Program TV

Doktor Strange spotka Namora? Reżyser publikuje wymowne zdjęcie

Scott Derrickson powróci jako reżyser kolejnej odsłony filmu Doktor Strange. Czy w historii pojawi się popularna z komiksów postać Namora?
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Scott Derrickson stał za kamerą pierwszego filmu Doktor Strange. Będzie odpowiedzialny także za sequel, który jest w planach Marvel Studios. Do roli powróci Benedict Cumberbatch i w zasadzie jest to jedyna pewna informacja dotycząca filmu. Reżyser postanowił jednak zmusić fanów do spekulacji.

Na swoim Twitterze zamieścił wymowną grafikę przedstawiającą Doktora Strange’a i Namora – komiksowego władcę Atlantydy i jednego z pierwszych herosów w historii Marvela. Postać ta jest jednym z najbardziej wyczekiwanych herosów w Kinowym Uniwersum Marvela, ale prawa do tej postaci nie są niestety tak oczywiste. Wszystko przez naprawdę skomplikowany podział praw do pokazania postaci w filmach – Marvel dzieli je ze studiem Universal.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige zdradził swego czasu, że sprawa jest do rozstrzygnięcia, ale nie będzie to prosta sprawa. Czy istnieje zatem szansa, że udało się dogadać w kwestii praw i postać zostanie wprowadzona w filmie Doctor Strange 2? Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Scott Derrickson usunął swój wpis i na konkrety w tej sprawie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Zobaczcie sami:

-
-

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – olbrzymie zainteresowanie…

Wiemy już, ile wyświetleń w trakcie pierwszych 24 godzin po internetowym debiucie zanotował zwiastun filmu…

Piotr Piskozub
Plotka
-

The Batman – wiemy już, w…

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu The Batman - są one związane…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.