Tag: Doktor Strange

Wiktor Fisz
-

Jak Marvel uchyla wrota do wielkiej aktorskiej kariery?

Od początku swojego istnienia Marvel Cinematic Universe wylansowało dziesiątki młodych aktorów, wprowadzając ich na hollywoodzki Mount Everest. Pomogło też uznanym gwiazdom przedłużyć ich 5 minut…

Wiktor Fisz
-

Moje Kinowe Uniwersum Marvela – Wiktor Fisz

‘Wyrośnie z tego…” - dało się słyszeć z pokoju moich rodziców na początku lat dziewięćdziesiątych, gdy jako mały brzdąc zapełniałem zdartymi komiksami TM-Semic każdy możliwy…

Piotr Piskozub
-

Scenarzysta Doktora Strange’a atakuje Rotten Tomatoes....

Jeden ze scenarzystów filmu Doktor Strange, C. Robert Cargill, w swoim artykule krytycznie odnosi się do tego, w jaki sposób portal Rotten Tomatoes potraktował produkcję…

Michał Kujawiński
-

Thor: Ragnarok – Doktor Strange na wyjątkowym plakacie

Pomijany do tej pory na amerykańskich i europejskich posterach Doktor Strange, znalazł się wreszcie na wyjątkowym plakacie promującym Thor: Ragnarok w Korei Południowej.

Piotr Piskozub
-

Doktor Strange w międzynarodowym zwiastunie Thor: Ragnarok. Zobacz...

W sieci zadebiutował nowy, międzynarodowy zwiastun filmu Thor: Ragnarok, w którym pojawia się grany przez Benedicta Cumberbatcha Doktor Strange.

Michalina Reda
-

Za kulisami Avengers: Infinity War. Doktor Strange w nowym kostiumie

Robert Downey Jr. podzielił się zdjęciem zza kulis Avengers: Infinity War. Widać na nim Doktora Strange'a i fragment jego nowego kostiumu.

Michalina Reda
-

Benedict Cumberbatch wystąpi w Avengers: Infinity War. Aktor...

Wszystko wskazuje na to, że Benedict Cumberbatch wystąpi w nadchodzącym filmie Avengers: Infinity War. Obecność aktora na planie została potwierdzona.

Piotr Piskozub
-

Jak powstawały efekty specjalne w… Manchester by the Sea?...

W sieci pojawiło się zabawne wideo, które ma pokazywać rozbiór efektów specjalnych z Manchester by the Sea na czynniki pierwsze - oczywiście mamy tu do…

Piotr Piskozub
-

Jak wyglądałby Iron Man po marihuanie? Szczery zwiastun Doktora...

Ekipa Screen Junkies stworzyła szczery zwiastun filmu Doktor Strange. Motywem przewodnim jest próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: jak wyglądałby Iron Man po spaleniu marihuany?

Piotr Piskozub
-

Thanos, Wakanda i wiele więcej. Zobacz koniecznie wideo o...

Marvel zdecydował się zaprezentować w sieci wideo, które może nam sugerować, co jeszcze zobaczymy w produkcjach z kinowego uniwersum firmy.

Piotr Piskozub
-

Thor popija piwo – kulisy sceny po napisach z filmu Doktor...

W sieci udostępniono materiał wideo z filmu Doktor Strange, który przedstawia nam kulisy powstawania sceny, jaką mogliśmy zobaczyć po napisach.

Adam Siennica
-

Kiedy zdjęcia do Ant-Man and the Wasp? Zobacz gagi z Doktora...

Pojawiają się nowe informacje o pracach nad kontynuacją Ant-Mana. Marvel rusza z promocją wydania DVD i Blu-ray Doktora Strange'a.