Dolph Lundgren znów przebrał się za Punishera. Pozuje z karabinem w dłoni

Dolph Lundgren raz jeszcze pokazał się światu jako Punisher - tym razem odtwarzając sceny z okładek ikonicznych komiksów.

Dolph Lundgren raz jeszcze pokazał się światu jako Punisher - tym razem odtwarzając sceny z okładek ikonicznych komiksów.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  punisher 

Choć większość widzów kojarzy obecnie ekranowego Punishera z obliczem Jona Bernthala ze skasowanego już serialu platformy Netflix, w dalszym ciągu należy pamiętać, że przed nim w rolę Franka Castle'a wcielali się również inni aktorzy. Wśród nich jest choćby pamiętny Iwan Drago z filmu Rocky 4, Dolph Lundgren. 62-letni szwedzki gwiazdor sportretował Punishera w filmie z 1989 roku, który spotkał się z umiarkowanym przyjęciem. Dość powiedzieć, że po latach produkcja w portalu Rotten Tomatoes posiada średnią 3,53/10, choć w serwisie Metacritic jest to poziom rzędu 63/100 (w tym drugim przypadku pod uwagę wzięto jedynie 4 recenzje). 

Teraz Lundgren był gościem The Launchpad Podcast - jego autorzy postarali się o to, by aktor założył na siebie koszulkę z ikoniczną czaszką, której, co ciekawe, nie miał na sobie w żadnej ze scen filmu sprzed 30 lat. Youtuberzy zachęcili również gościa do wzięcia udziału w mini-sesji zdjęciowej, w ramach której odtworzył on okładki z ikonicznych komiksów - Kitchen Irish z serii Punisher MAX, jak również Amazing Spider-Man #129 (to w tej historii Frank Castle debiutował). Zobaczcie efekt:

Źródło: joblo.com / zdjęcie główne: New World International

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV