Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Dragon Age 4 to gra-usługa?

Nieoficjalnie doniesienia z obozu BioWare mówią, że gra Dragon Age 4 będzie znacznie różniła się od poprzednich tytułów.

Nieoficjalnie doniesienia z obozu BioWare mówią, że gra Dragon Age 4 będzie znacznie różniła się od poprzednich tytułów.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Niezbyt dobre informacje w sprawie Dragon Age 4 docierają z obozu twórców w BioWare. Po publikacji pokazującej, w jaki sposób tworzona była gra Anthem teraz pojawiają się kolejne informacje związane z nowym projektem BioWare.

Nie bez powodu przywołuję tu poprzednią grę studia, gdyż wedle informacji serwisu Kotaku, Dragon Age 4 ma być właśnie takim Anthem ze smokami i mamy mieć do czynienia z grą-usługą.

Nie oznacza to wcale, że finalnie gra będzie właśnie tak się prezentowała. Koncepcja może ulec jeszcze zmianie, tak jak dokonało się to w ubiegłym roku. W produkcji mają się znaleźć sekwencje dla jednego gracza, ale studio pracuje także nad modułem rozgrywki wieloosobowej. Na czym będzie on polegał i jaką będzie pełnił funkcję? Nie wiadomo.

Źródło: kotaku.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV