Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Star Wars Jedi: Fallen Order - jest pierwszy teaser. Wkrótce zobaczymy grę w akcji

Już w sobotę poznamy szczegóły na temat Star Wars Jedi: Fallen Order.

Już w sobotę poznamy szczegóły na temat Star Wars Jedi: Fallen Order.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to przygodowa gra akcji, którą tworzy studio Respawn Entertainment, znane m.in. jako autorzy serii Titanfall oraz cieszącego się dużą popularnością Apex Legends. O produkcji tej wiemy niewiele, ale wygląda na to, że już wkrótce ulegnie to zmianie.

Na oficjalnym profilu EA Star Wars pojawił się pierwszy teaser. Animacja przedstawia złamaną rękojeść miecza świetlnego oraz logo gry. Na tym jednak nie koniec - już 13 kwietnia, w trakcie imprezy Star Wars Celebration, tytuł ten ma zostać oficjalnie zaprezentowany. Szczegółów nie ujawniono, można jednak spodziewać się, że zobaczymy jakiś materiał wideo - niewykluczone, że pojawią się tam też fragmenty rozgrywki z Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Źródło: dualshockers.com, twitter.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV