Teaser kinowego Dragon Ball Super. Z kim walczy Goku?

Niebawem zakończy emisję serial Dragon Ball Super. Twórcy anime szykują jednak kinowy film, który pojawi się na japońskich ekranach jeszcze w tym roku.

Niebawem zakończy emisję serial Dragon Ball Super. Twórcy anime szykują jednak kinowy film, który pojawi się na japońskich ekranach jeszcze w tym roku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Teaser kinowego Dragon Ball Super zapowiada nowego przeciwnika Goku. Reżyser filmu Akio Iyoku sugeruje, że może być on Saiyaninem. Na razie jednak ta informacja jest trzymana w tajemnicy. Zobaczcie teaser:

Producenci  Norihiro Hayashida twierdzi, że chce, aby film zadebiutował na całym świecie w kinach 14 grudnia. Nie wiadomo, czy uda mu się to zrealizować i czy Polska będzie jednym z tych krajów.

Twórca Dragon Ball, Akiro Toriyama napisał scenariusz film i osobiście pracował przy wyglądzie postaci.

Źródło: animemojo.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV