EA usuwa Emiliano Salę z FIFA 19. PES 19 robi coś zupełnie innego

Emiliano Sala zginął tragicznie. Dwie rywalizujące ze sobą piłkarskie marki po tym wydarzeniu zachowały się jednak zupełnie inaczej.

Emiliano Sala zginął tragicznie. Dwie rywalizujące ze sobą piłkarskie marki po tym wydarzeniu zachowały się jednak zupełnie inaczej.

Śmierć piłkarza Emiliano Sali, którego samolot zaginął nad Kanałem La Manche, odbiła się szerokim echem nie tylko w piłkarskim światku. Kiedy w końcu potwierdzono, że ciało, które odkryto w awionetce to zaginiony piłkarz, Electronic Arts oraz Konami postanowiły zareagować. Wydawca piłkarskiej serii FIFA w swej najnowszej odsłonie, grze FIFA 19 postanowił... piłkarza usunąć z gry. Podobizna piłkarza zniknie ze składu FC Nantes, karta zawodnika nie będzie już sprzedawana w ramach FUT, a cena obecnych w grze kart zostanie "zamrożona".

Inaczej do tragicznej śmierci piłkarza podszedł zespół Konami. Wydawca gry Pro Evolution Soccer 2019 postanowił uhonorować zmarłego zawodnika nie tylko pozostawiając go w grze ale również poprawiając jego wizerunek na bliższy autentyzmowi. Emiliano Sala znalazł się w gronie tych zawodników, którzy w najnowszej aktualizacji Data Pack gry otrzymali nowe wyglądy twarzy.

Źródło: sportbible.com / fot. Sky Sport

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV