EA dystansuje się od Ronaldo. FIFA 19 z nową okładką

Cristiano Ronaldo nie jest już promowany na twarz piłkarskiej gry FIFA 19. EA zmieniło okładkę tej produkcji.

Cristiano Ronaldo nie jest już promowany na twarz piłkarskiej gry FIFA 19. EA zmieniło okładkę tej produkcji.

Nieznane są powody usunięcia Cristiano Ronaldo z okładki piłkarskiej edycji gry FIFA 19. Na nowej, oficjalnej już okładce wszystkich wydań gry, widnieją podobizny trzech graczy. Pośród nich jest piłkarz Juventusu Turyn, ale nie jest to CR7. Nowymi twarzami gry zostali Neymar, Kevin De Bruyne oraz Paulo Dybala. Informacja o nowej okładce została przekazana ukradkiem, podczas wiadomości celebrującej powrót rozgrywek Ligi Mistrzów, które wznowione zostaną w przyszłym tygodniu.

To nie pierwszy raz, kiedy Cristiano Ronaldo został po cichu "wycofany" z materiałów promujących grę. Wówczas miało to związek z oskarżeniami gwiazdora o gwałt, jakiego miał się dopuścić przed laty. Po jakimś czasie Ronaldo jednak powrócił. Tym razem również może chodzić o tę sprawę lub także o wyrok, jaki zapadł przed tygodniem w Madrycie w związku z popełnieniem przez CR7 oszustw podatkowych. Ronaldo został skazany na 23 miesiące. Zgodnie z hiszpańskim prawem kara do dwóch lat pozbawienia wolności automatycznie przechodzi w zawieszenie. Portugalczyk ma także zapłacić blisko 19 mln euro grzywny.

Źródło: ea.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV