Elizabeth Rodriguez dołącza do „Fear The Walking Dead”

Znana z "Orange Is The New Black" - Elizabeth Rodriguez dołączyła do obsady "Fear The Walking Dead", serialu towarzyszącego "The Walking Dead".

Znana z "Orange Is The New Black" - Elizabeth Rodriguez dołączyła do obsady "Fear The Walking Dead", serialu towarzyszącego "The Walking Dead".

Elizabeth Rodriguez znana jest z roli Aleidy Diaz, matki Dayi w "Orange Is the New Black", a także z "Grimm", gdzie wcielała się w agentkę Chavez.

Czytaj także: „Hannibal” – NBC promuje 3. sezon serią ciekawych filmików

Jej rola w "Fear the Walking Dead" trzymana jest w tajemnicy, ale biorąc pod uwagę, że casting ogłoszono dopiero teraz, aktorka pojawi się najwcześniej w 2 odcinku. Pilotowy epizod jest już bowiem nakręcony. W stałej obsadzie produkcji znajdują się: Cliff Curtis, Kim Dickens i Frank Dillane. Miejscem akcji będzie Los Angeles, a projekt opowie o początkach epidemii zombie.

"Fear the Walking Dead" ma zadebiutować latem. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: EW.com / Fot. Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV