Przeczytaj w weekend

ESL One i IEM 2019. Esport ponownie zawita do Katowic

Esport wkrótce ponownie zawita do katowickiego Spodka. Kolejne dwa weekendy to rozgrywki w ramach ESL One i IEM 2019.

Esport wkrótce ponownie zawita do katowickiego Spodka. Kolejne dwa weekendy to rozgrywki w ramach ESL One i IEM 2019.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Nadchodzące dwa weekendy to wielkie święto dla wszystkich fanów rozgrywek esportowych. W Katowicach po raz kolejny odbędą się turnieje w ramach ESL One oraz IEM 2019. Od wczoraj trwa faza grupowa Counter-Strike: Global Offensive. W dniach 22-24 lutego będzie można obserwować zmagania dwunastu drużyn w finałach Dota 2. Zawodnicy walczyć będą nie tylko o trofeum, ale też i o nagrody finansowe - łącznie w puli znajduje się ponad milion złotych.

W przyszłym tygodniu, a konkretnie od 28 lutego, rozpoczną się finały Counter-Strike: Global Offensive. Wydarzenie potrwa do 3 marca i powracając do Katowic ze statusem Majora. Oczywiście, w Katowicach nie zabraknie również turniejów w innych popularnych produkcjach nastawionych na rozgrywkę w sieci - wśród nich znajdą się m.in. StarCraft II: Wings of Liberty czy Fortnite: Battle Royale.

Imprezie będzie towarzyszyć również kolejna edycja targów IEM Expo. To właśnie tam będzie można spotkać influencerów, zawodników, a także odwiedzić stoiska producentów sprzętu, gdzie nie zabraknie możliwości własnoręcznego ich przetestowania.

W tym roku również będziemy obecni na IEM 2019 w Katowicach. Na łamach naEKRANIE.pl możecie spodziewać się obszernej relacji z tego wydarzenia.

Źródło: intelextrememasters.com / fot. intelextrememasters.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV