ESL One i IEM 2019. Esport ponownie zawita do Katowic

Esport wkrótce ponownie zawita do katowickiego Spodka. Kolejne dwa weekendy to rozgrywki w ramach ESL One i IEM 2019.

Esport wkrótce ponownie zawita do katowickiego Spodka. Kolejne dwa weekendy to rozgrywki w ramach ESL One i IEM 2019.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Nadchodzące dwa weekendy to wielkie święto dla wszystkich fanów rozgrywek esportowych. W Katowicach po raz kolejny odbędą się turnieje w ramach ESL One oraz IEM 2019. Od wczoraj trwa faza grupowa Counter-Strike: Global Offensive. W dniach 22-24 lutego będzie można obserwować zmagania dwunastu drużyn w finałach Dota 2. Zawodnicy walczyć będą nie tylko o trofeum, ale też i o nagrody finansowe - łącznie w puli znajduje się ponad milion złotych.

W przyszłym tygodniu, a konkretnie od 28 lutego, rozpoczną się finały Counter-Strike: Global Offensive. Wydarzenie potrwa do 3 marca i powracając do Katowic ze statusem Majora. Oczywiście, w Katowicach nie zabraknie również turniejów w innych popularnych produkcjach nastawionych na rozgrywkę w sieci - wśród nich znajdą się m.in. StarCraft II: Wings of Liberty czy Fortnite: Battle Royale.

Imprezie będzie towarzyszyć również kolejna edycja targów IEM Expo. To właśnie tam będzie można spotkać influencerów, zawodników, a także odwiedzić stoiska producentów sprzętu, gdzie nie zabraknie możliwości własnoręcznego ich przetestowania.

W tym roku również będziemy obecni na IEM 2019 w Katowicach. Na łamach naEKRANIE.pl możecie spodziewać się obszernej relacji z tego wydarzenia.

Źródło: intelextrememasters.com / fot. intelextrememasters.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV