Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Europa w zimie: w lutym kolejna powieść SF Dave’a Hutchinsona

Europa w zimie to już trzeci tom serii Pęknięta Europa autorstwa brytyjskiego pisarza Dave'a Hutchinsona. Premiera już niedługo.

Europa w zimie to już trzeci tom serii Pęknięta Europa autorstwa brytyjskiego pisarza Dave'a Hutchinsona. Premiera już niedługo.

Seria Pęknięta Europa przedstawia wydarzenia w nieodległej przyszłości, kiedy to na naszym kontynencie doszło do rozpadu znanych nam państw, a na ich miejsce narodziły się setki znacznie mniejszych tworów. To jednak nie wszystko: wraz z rozwojem wydarzeń czytelnicy dowiadują się, że za przynajmniej częścią wydarzeń stoją potężne siły pochodzące z równoległych rzeczywistości.

Seria Dave Hutchinson rozpoczyna się powieścią Europa jesienią, po której następuje Europa o północy. Dom Wydawniczy Rebis zapowiedział na 5 lutego premierę trzeciego, przedostatniego tomu cyklu. Książka nosi tytuł Europa w zimie.

Europa w zimie - okładka
Źródło: Rebis

Rudi, były szef kuchni, który został szpiegiem, powraca z misją odkrycia prawdy o podzielonej Europie.  Zawiązano unię ze Wspólnotą, która jest teraz największym państwem w Europie. Rozpoczął się okres bezprecedensowego pokoju i dobrobytu. Jaki jest więc powód wściekłości terrorystów? Dlaczego przedstawiciele Wspólnoty i krajów europejskich spotykają się potajemnie, wymieniając zakładników? I kim są Les Coureurs des Bois? W towarzystwie zbieraniny przybłędów, mafiosów i uśpionych agentów Rudi rusza na poszukiwanie odpowiedzi na te pytania, żeby się przekonać, że prawda leży dużo bliżej domu, a zarazem dużo dalej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

Źródło: Rebis / fot. Rebis

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV