Przeczytaj w weekend

Fani DC zebrali 11 tys. USD. Chcą promować wypuszczenie Snyder Cut

Fani DC zebrali blisko 11 tys. dolarów, dzięki którym chcą promować wypuszczenie reżyserskiej wersji filmu Liga Sprawiedliwości.

Fani DC zebrali blisko 11 tys. dolarów, dzięki którym chcą promować wypuszczenie reżyserskiej wersji filmu Liga Sprawiedliwości.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Akcja "Release the Snyder Cut" trwa w sieci od długiego czasu. Przypomnijmy, że chodzi w niej o to, aby studio Warner Bros. ostatecznie zdecydowało się pokazać światu reżyserską wersję filmu Liga Sprawiedliwości. Sęk w tym, że w chwili obecnej nie jesteśmy pewni, czy takowa w ogóle istnieje - w tej sprawie przez ostatnie miesiące pojawiło się wiele sprzecznych doniesień. 

Fani DC nie chcą jednak na tym polu odpuszczać - za pomocą platformy Go Fund Me zebrali oni blisko 11 tysięcy dolarów, które w trakcie tegorocznego Comic-Conu w San Diego mają zostać wykorzystane do "oddziaływania" na media i zorganizowania eventów fanowskich. W obu przypadkach idzie o potencjalne wpłynięcie na Warner Bros. i domaganie się od studia wypuszczenia reżyserskiej wersji Ligi Sprawiedliwości

Warto dodać, że od czasu premiery produkcji DCEU fani wykorzystują w tym celu przeróżne środki - są to m.in. telefony do decydentów Warner Bros. i ich zwierzchników z AT&T, kampania hashtagowe, wysyłanie listów czy zasypywanie internetowych wpisów studia uzgodnionymi wcześniej komentarzami. Kilka miesięcy temu jeden z miłośników DC zbierał środki, aby nad siedzibą Warner Bros. przelecieć samolotem z doczepionym do niego banerem "Release The Snyder Cut". 

Tymczasem Zack Snyder pokazał w sieci kolejne zdjęcie z produkcji, na którym możemy zobaczyć Cyborga:

Cyborgfot. Zack Snyder/Vero

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Warner Bros./Twitter/SnyderPetition

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV