Fargo - Ben Whishaw i inni w 4. sezonie. Oto obsada

Fargo to popularny serial stacji FX, który otrzymał zamówienie na 4. sezon. Oto aktorzy, którzy dołączają do obsady.

Fargo to popularny serial stacji FX, który otrzymał zamówienie na 4. sezon. Oto aktorzy, którzy dołączają do obsady.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  galeria 

Fargoto wysoko oceniana produkcja, której twórcą Noah Hawley. Serial powstał dla stacji FX i na tę chwilę składa się z trzech sezonów - każdy z nich opowiada inną historię. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego roku w planach jest także sezon 4., który powoli zaczyna nabierać kształtów.

Według nowych informacji portalu Variety, do obsady 4. sezonu Fargo dołączają Jack Huston (Ben-Hur), Jason Schwartzman (Scott Pilgrim kontra Świat) i Ben Whishaw (Skyfall). Aktorzy wcielą się odpowiednio w Odisa Weffa, Josto Faddę i Rabbiego Milligana. Na razie nie wiadomo, kim dokładnie są bohaterowie. Poniżej galerii przypominamy oficjalny opis serialu:

W 1950 roku, po zakończeniu dwóch wielkich, amerykańskich migracji - południowych Europejczyków z krajów takich jak Włochy, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, takich jak Nowy Jork i Chicago oraz Afroamerykanów, którzy odeszli z południa w ogromnej liczbie, by uciec Jimowi Crowowi i przenieść się do tych samych miast. Widzimy zderzenie obcych środowisk, walczących o kawałek amerykańskiego snu. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszyły warunki niestabilnego pokoju. Jeden Włoch, jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują alternatywną sferę gospodarki - wyzysk, korupcję i narkotyki. To także historia Ameryki. Aby umocnić pokój, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami.

Nowi aktorzy to najgłośniejsze nazwiska nowego sezonu, jednak potwierdzono także, że w obsadzie wystąpią Jessie Buckley (Oraetta Mayflower), Salvatore Esposito (Gaetano Fadda), Andrew Bird (Thurman Smutney), Jeremie Harris (Leon Bittle), Gaetano Bruon (Constant Calamita), Anji White (Dibrell Smutney), Francesco Acquaroli (Ebal Violante), Emyri Crutchfield (Ethelrida Pearl Smutney) i Amber Midthunder (Swanee Capps). W serialu jest także Chris Rock, który wcieli się w głowę jednego z kryminalnych syndykatów. Mężczyzna zostaje zmuszony do oddania swojego syna wrogowi i traktowania jego potomka jak własne dziecko.

Fargo - 4. sezon zadebiutuje w 2020 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Robin Wright

Robin Wright

ur. 1966, kończy 54 lat

Katee Sackhoff

Katee Sackhoff

ur. 1980, kończy 40 lat

Patricia Arquette

Patricia Arquette

ur. 1968, kończy 52 lat

Taylor Kitsch

Taylor Kitsch

ur. 1981, kończy 39 lat

Sung Kang

Sung Kang

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV