Przeczytaj w weekend

Felicity Huffman przyznała się do winy. Wręczyła sporą łapówkę

W Stanach Zjednoczonych jakiś czas temu wybuchła afera związana z łapówkami na uczelniach. Wśród zamieszanych w sprawę jest Felicty Huffman, która teraz przyznała się do winy.

W Stanach Zjednoczonych jakiś czas temu wybuchła afera związana z łapówkami na uczelniach. Wśród zamieszanych w sprawę jest Felicty Huffman, która teraz przyznała się do winy.

Felicity Huffman znana z serialu Gotowe na wszystko przyznała się do winy. Aktorka wzięła udział w głośnym skandalu, który wybuchł w Stanach Zjednoczonych - okazuje się, że zamożni i sławni rodzice oferowali znanym uczelniom łapówki w zamian za przyjmowanie ich dzieci do elitarnych uczelni takich jak Yale, Wake Forest University, Georgetown czy Uniwersytet Południowej Kalifornii. Huffman miała zapłacić 15 tysięcy dolarów za to, by jej córka miała zapewnioną pomoc podczas egzaminu kwalifikacyjnego na wyższą uczelnię.

Teraz aktorka przyznała się przed sądem w Bostonie, że rzeczywiście miało to miejsce i miało to zapewnić jej córce dostanie się na uczelnię wyższą. W swoich tłumaczeniach powiedziała, że jej córka od ósmego roku życia jest pod opieką neuropsychologa.

Wyrok zostanie ogłoszony 13 września.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV