

Warunek jest jeden - aby crossover pomiędzy serialami The Flash i Supergirl mógł powstać, CBS musi zamówić pełny 1. sezon swojej produkcji. A to wcale nie jest takie pewne, bo spadająca oglądalność sprawia, że Supergirl nie będzie miał łatwo w ramówce również po nowym roku.
Czytaj także: Czym nowy Spider-Man wyróżnia się wśród reszty bohaterów MCU?
Zakładając jednak, że Supergirl otrzyma zamówienie pełnego sezonu, crossover z serialem The Flash jest możliwy, a zagraniczne media ujawniły jego pierwsze szczegóły. Są one dość zaskakujące. Twórcy chcą zbudować z serialu wątek oparty na komiksie opowiadającym o Nowym Kryptonie, w którym 100 tys. Kryptorian przybyło na Ziemię z miasta Kandor. Zostało ono zminiaturyzowane i zamknięte w butelce przez superłotra Brainiaca, kiedy jeszcze budowano dla nich nową planetę.
Wątek ten poruszany jest również w komiksie Dark Knight III: The Master Race. W tej chwili jednak nie wiadomo, jak z telewizyjnym budżetem twórcy chcą napisać tę historię i w jaki sposób wpisać w nią Barry'ego Allena, czyli Flasha.
Źródło: ComicBookMovie / Fot. CBS

