Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Flash – jedna z gwiazd serialu może odejść po 5. sezonie

W sieci pojawiły się pogłoski, według których jeden z aktorów pożegna się z obsadą serialu Flash po 5. sezonie.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że serial Flash został przedłużony, a widzowie zobaczą kolejny sezon produkcji. Jak donosi jednak portal We Got This Covered, może w nim nie pojawić się już ekranowy Cisco, Carlos Valdes. W tej sprawie oficjalne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, ale zdaniem źródeł dziennikarzy taki obrót spraw przynajmniej w tej chwili wydaje się bardzo prawdopodobny.

Cisco Ramon jest jedną z najpopularniejszych postaci w serialu. W 2016 roku ukazała się nawet osobna, internetowa seria Chronicles of Cisco, która pozwoliła nam lepiej spojrzeć na jego losy. Fani produkcji zauważają jednak, że w ostatnich odcinkach bohater pokazuje się na ekranie rzadziej niż dotychczas.

Sam Valdes od jakiegoś czasu zaczął próbować swoich sił także w innych sferach zawodowych – grywa w teatrze i koncertuje wraz z zespołem Tha Los. Według spekulacji Cisco miałby pożegnać się z ekranową historią w sposób podobny do Winna Schotta z Supergirl, który umożliwiłby ewentualny powrót bohatera.

-
-

Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: The CW

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.