Flash – jedna z gwiazd serialu może odejść po 5. sezonie

W sieci pojawiły się pogłoski, według których jeden z aktorów pożegna się z obsadą serialu Flash po 5. sezonie.

W sieci pojawiły się pogłoski, według których jeden z aktorów pożegna się z obsadą serialu Flash po 5. sezonie.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  spekulacje 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że serial The Flash został przedłużony, a widzowie zobaczą kolejny sezon produkcji. Jak donosi jednak portal We Got This Covered, może w nim nie pojawić się już ekranowy Cisco, Carlos Valdes. W tej sprawie oficjalne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, ale zdaniem źródeł dziennikarzy taki obrót spraw przynajmniej w tej chwili wydaje się bardzo prawdopodobny.

Cisco Ramon jest jedną z najpopularniejszych postaci w serialu. W 2016 roku ukazała się nawet osobna, internetowa seria Chronicles of Cisco, która pozwoliła nam lepiej spojrzeć na jego losy. Fani produkcji zauważają jednak, że w ostatnich odcinkach bohater pokazuje się na ekranie rzadziej niż dotychczas.

Sam Valdes od jakiegoś czasu zaczął próbować swoich sił także w innych sferach zawodowych - grywa w teatrze i koncertuje wraz z zespołem Tha Los. Według spekulacji Cisco miałby pożegnać się z ekranową historią w sposób podobny do Winna Schotta z Supergirl, który umożliwiłby ewentualny powrót bohatera.

Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV