Flash – jedna z gwiazd serialu może odejść po 5. sezonie

W sieci pojawiły się pogłoski, według których jeden z aktorów pożegna się z obsadą serialu Flash po 5. sezonie.

W sieci pojawiły się pogłoski, według których jeden z aktorów pożegna się z obsadą serialu Flash po 5. sezonie.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  spekulacje 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że serial Flash został przedłużony, a widzowie zobaczą kolejny sezon produkcji. Jak donosi jednak portal We Got This Covered, może w nim nie pojawić się już ekranowy Cisco, Carlos Valdes. W tej sprawie oficjalne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, ale zdaniem źródeł dziennikarzy taki obrót spraw przynajmniej w tej chwili wydaje się bardzo prawdopodobny.

Cisco Ramon jest jedną z najpopularniejszych postaci w serialu. W 2016 roku ukazała się nawet osobna, internetowa seria Chronicles of Cisco, która pozwoliła nam lepiej spojrzeć na jego losy. Fani produkcji zauważają jednak, że w ostatnich odcinkach bohater pokazuje się na ekranie rzadziej niż dotychczas.

Sam Valdes od jakiegoś czasu zaczął próbować swoich sił także w innych sferach zawodowych - grywa w teatrze i koncertuje wraz z zespołem Tha Los. Według spekulacji Cisco miałby pożegnać się z ekranową historią w sposób podobny do Winna Schotta z Supergirl, który umożliwiłby ewentualny powrót bohatera.

Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV