For The People i Splitting Up Together przedłużone. Powstanie 2. sezon

ABC jest zadowolone z dwóch nowych seriali. Oficjalnie ogłoszono, że powstanie 2. sezon For The People oraz Splitting Up Together.

ABC jest zadowolone z dwóch nowych seriali. Oficjalnie ogłoszono, że powstanie 2. sezon For The People oraz Splitting Up Together.

Splitting Up Together nie jest może głośną nowością serialową, ale produkcja osiągnęła naprawdę dobrą oglądalność. Średnio pierwszy sezon osiągał współczynnik 2.1 w grupie docelowej 18-49 po siedmiu dniach emisji. Powstanie 2. sezonu to formalność.

Zamówienie 2. sezonu For the People może być zaskoczeniem, bo serial cały czas notuje spadek oglądalności. Najnowszy odcinek oglądało 2 mln widzów ze współczynnikiem 0.5 w grupie docelowej 18-49. Dla porównania premiera sezonu przyciągnęła 3,2 mln widzów ze współczynnikiem 0.78.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV