Ford Mustang z klocków LEGO. Zobacz zdjęcie nowego zestawu

LEGO wprowadza na rynek nowy zestaw klocków. Zobaczcie jak prezentuje się Ford Mustang.

LEGO wprowadza na rynek nowy zestaw klocków. Zobaczcie jak prezentuje się Ford Mustang.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  lego 

LEGO wypuszcza na rynek nowy zestaw - tym razem jest to replika Forda Mustanga z lat 60. XX wieku, inspirowana konkretnie modelem Ford Mustang 1967 Fastback. Zestaw należy do serii LEGO Creator Expert - model składa się z 1471 elementów, posiada układ sterowniczy, felgi z przyczepnymi oponami, wlot powietrza na masce czy też logo Mustanga na maskownicy. Ponadto, można go wyposażyć w dodatkowe i wymienne elementy, takie jak tablice rejestracyjne, spoiler czy duże rury wydechowe, a także otworzyć drzwi i dostać się do wyposażonej kabiny. Przy tworzeniu modelu współpracowali projektanci Forda.

Model ma ponad 10 cm wysokości, 34 cm długości i 14 cm szerokości. Zobaczcie jak się prezentuje:

Zestaw jest dostępny w sprzedaży od 1 marca.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: LEGO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV