Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gwiezdne Wojny znów w świecie LEGO. Nadciąga nowa gra

Według słów jednego z pracowników Skywalker Sound, w tym roku mamy otrzymać dwie gry z serii Star Wars. Jedną już poznaliśmy, druga ma być w świecie klocków LEGO.

Według słów jednego z pracowników Skywalker Sound, w tym roku mamy otrzymać dwie gry z serii Star Wars. Jedną już poznaliśmy, druga ma być w świecie klocków LEGO.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wygląda na to, że w tym roku zagramy w produkcję z duńskimi klockami w roli głównej, osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Podczas jednego z wielu paneli tematycznych na Star Wars Celebration, istnienie projektu zdradził Matt Wood, który nadzoruje powstawanie dźwięku w studiu Skywalker Sound. Przekazał on ponadto, że premiera tego niezapowiedzianego projektu ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Niestety to jedyne informacje, jakie w sprawie projektu zostały przekazane. Tegoroczne wydanie gry może sugerować, że będzie ona związana z filmem Star Wars: Episode IX, jednak są to tylko luźne spekulację oparte na wcześniejszych projektach studia odpowiedzialnego za gry spod szyldu LEGO. Nie można także wykluczyć, że gra będzie dotyczyła czegoś innego związanego ze światem Gwiezdnych Wojen.

Czas najwyższy na nową grę LEGO w świecie Gwiezdnych Wojen. Ostatni taki tytuł ukazał się w 2016 roku i była to gra LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy. Później w świecie kina i telewizji ukazały się kolejne projekty, ale gier w tej materii nie było.

Źródło: cinelinx.com / fot. WBIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV