Repertuar kin Nowość Program TV

FOX i ABC zamawiają nowe projekty komedii na 2014/2015

Mimo że sezon 2013/2014  jeszcze się nie rozpoczął, FOX i ABC myślą już o nowych projektach. 

Nahnatchka Khan we współpracy ze zdobywcą Oskara Natanem Faxonem i Jimem Rashem tworzy komedię na sezon 2014/2015 dla stacji FOX. „Fatrick” będzie opowiadał o Patricku, trzydziestolatku, który na pozór ma wszystko – jest przystojny, zabawny i chodzi na randki z najgorętszymi dziewczynami. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że w jego życiu jest coś nie tak, ponieważ jego dojrzewanie jest wstrzymywane przez kogoś, kto stara się w nim przetrwać. Producentem wykonawczym serialu zostanie Kevin Walsh

Oprócz tego projektu stacja FOX zamówiła też pilot komedii „The Longest Date”, którą tworzy duet Cindy Chupack i Jake Kasdan. Produkcja powstanie na podstawie książki Chupack The Longest Date: Life as a Wife, która zostanie wydana w 2014 roku. Serial ma opowiadać o komediowych aspektach małżeństwa. 

Stacja ABC także myśli już o kolejnym sezonie, zamawiając komedię Cristeli Alonzo (Sons of Anarchy), która jest współtwórczynią projektu, a także zagra w nim główną rolę. „Cristela” to serial, który będzie inspirowany życiem Alonzo; to historia latynoskiej Amerykanki, która stoi między dwiema kulturami i tak naprawdę nie należy do żadnej z nich. Współtwórcą scenariusza zostanie scenarzysta i producent Kevin Hench.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.