Repertuar kin Nowość Program TV

Gambit jak Ojciec Chrzestny? Rupert Wyatt o pomyśle na film

Rupert Wyatt pracował nad samodzielnym filmem o Gambicie, jednym ze znanych członków drużyny X-Men w komiksach Marvela. Jakie pomysły miał twórca?

Rupert Wyatt pracował nad projektem przez długi czas, zanim studio 20th Century Fox zostało wykupione przez Disneya. Teraz reżyser postanowił zdradzić nieco więcej szczegółów na temat fabuły filmu, który prawdopodobnie nie powstanie.

O powstaniu tego filmu media piszą już od dłuższego czasu, ale w obecnej sytuacji trudno jest wierzyć, że może on dojść do skutku. Film poświęcony postaci Gambita zapewne trafi do kosza zaraz po ostatecznym przejęciu aktywów Foxa przez Disneya. W wywiadzie z portalem Collider, Rupert Wyatt zdradził swój pomysł na film.

Twórca zdradził, że planował stworzenie połączenia filmu szpiegowskiego z Ojcem Chrzestnym. Akcja miałaby zostać osadzona w latach 70. i prowadzić do współczesnym nam czasów, gdzie po drodze oglądalibyśmy walki gangów w Nowym Orleanie, których szeregi zasilane są przez mutantów. Wyatt odnosi się także do kwestii scenariusza, który był zmieniany przez Channiga Tatuma, niedoszłego odtwórcę głównej roli. Ten chciał zrobić coś na wzór komedii romantycznej, co nie odzwierciedlało wizji reżysera. Zakończył jednak, że teraz wszystkie decyzje są po stronie Disneya i nie wiadomo, jakie są ich plany.

Plotka
-
-

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – olbrzymie zainteresowanie…

Wiemy już, ile wyświetleń w trakcie pierwszych 24 godzin po internetowym debiucie zanotował zwiastun filmu…

Piotr Piskozub
Plotka
-

The Batman – wiemy już, w…

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu The Batman - są one związane…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.