Gambit jak Ojciec Chrzestny? Rupert Wyatt o pomyśle na film

Rupert Wyatt pracował nad samodzielnym filmem o Gambicie, jednym ze znanych członków drużyny X-Men w komiksach Marvela. Jakie pomysły miał twórca?

Rupert Wyatt pracował nad samodzielnym filmem o Gambicie, jednym ze znanych członków drużyny X-Men w komiksach Marvela. Jakie pomysły miał twórca?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  marvel 

Rupert Wyatt pracował nad projektem przez długi czas, zanim studio 20th Century Fox zostało wykupione przez Disneya. Teraz reżyser postanowił zdradzić nieco więcej szczegółów na temat fabuły filmu, który prawdopodobnie nie powstanie.

O powstaniu tego filmu media piszą już od dłuższego czasu, ale w obecnej sytuacji trudno jest wierzyć, że może on dojść do skutku. Film poświęcony postaci Gambita zapewne trafi do kosza zaraz po ostatecznym przejęciu aktywów Foxa przez Disneya. W wywiadzie z portalem Collider, Rupert Wyatt zdradził swój pomysł na film.

Twórca zdradził, że planował stworzenie połączenia filmu szpiegowskiego z The Godfather. Akcja miałaby zostać osadzona w latach 70. i prowadzić do współczesnym nam czasów, gdzie po drodze oglądalibyśmy walki gangów w Nowym Orleanie, których szeregi zasilane są przez mutantów. Wyatt odnosi się także do kwestii scenariusza, który był zmieniany przez Channing Tatum, niedoszłego odtwórcę głównej roli. Ten chciał zrobić coś na wzór komedii romantycznej, co nie odzwierciedlało wizji reżysera. Zakończył jednak, że teraz wszystkie decyzje są po stronie Disneya i nie wiadomo, jakie są ich plany.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV