Gangsterzy od Bena Afflecka. Ostateczny zwiastun filmu Nocne życie

Ben Affleck wyreżyserował i zagrał główną rolę w filmie gangsterskim Nocne życie opartym na książce Denisa Lehane'a. Nowy świetny zwiastun zapowiada mocne kino.

Ben Affleck wyreżyserował i zagrał główną rolę w filmie gangsterskim Nocne życie opartym na książce Denisa Lehane'a. Nowy świetny zwiastun zapowiada mocne kino.

Adam Siennica
Adam Siennica

Fabuła filmu Live by Night rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku. Prohibicja nie zakończyła handlu alkoholem, który jest prowadzony przez sieć gangsterów. Szansa na zyskanie władzy i pieniędzy czeka na każdego, kto ma ambicje, by po nią sięgnąć. Joe Coughlin (Ben Affleck), syn komisarza policji Bostonu został jednym z takich gangsterów. Nawet w świecie kryminalistów są zasady, a Joe łamie bardzo ważną - naraził się potężnemu szefowi mafii kradnąc jego pieniądze i towar.  Kończy się to tragedią, która rzuca Joe na ścieżkę zemsty, ambicji, romansu i zdrady, dzięki której wspina się po szczeblach gangsterskiej hierarchii.

Obejrzyj zwiastun z polskimi napisami:

Obejrzyj zwiastuj bez polskich napisów:

Ben Affleck wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza. Film oparty jest na książce Live by Night Dennisa Lehane'a. Wcześniej Ben Affleck zrealizował dramat Gone Baby Gone oparty na innej powieści tego pisarza.

Zobacz także: Nowy zwiastun Łotra 1

W obsadzie są również Elle Fanning, Chris Messina, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Cooper, Max Casella, J.D. Evermore, Robert Glenister, Remo Girone, Anthony Michael Hall, Matthew Maher, Miguel J. Pimentel, Chris Sullivan i Titus Welliver.

Premiera w USA odbędzie się 13 stycznia 2017 roku. Film w Polsce obejrzymy 27 stycznia.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV