Przeczytaj w weekend

Gangsterzy od Bena Afflecka. Ostateczny zwiastun filmu Nocne życie

Ben Affleck wyreżyserował i zagrał główną rolę w filmie gangsterskim Nocne życie opartym na książce Denisa Lehane'a. Nowy świetny zwiastun zapowiada mocne kino.

Ben Affleck wyreżyserował i zagrał główną rolę w filmie gangsterskim Nocne życie opartym na książce Denisa Lehane'a. Nowy świetny zwiastun zapowiada mocne kino.

Adam Siennica

Adam Siennica

Fabuła filmu Nocne życie rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku. Prohibicja nie zakończyła handlu alkoholem, który jest prowadzony przez sieć gangsterów. Szansa na zyskanie władzy i pieniędzy czeka na każdego, kto ma ambicje, by po nią sięgnąć. Joe Coughlin (Ben Affleck), syn komisarza policji Bostonu został jednym z takich gangsterów. Nawet w świecie kryminalistów są zasady, a Joe łamie bardzo ważną - naraził się potężnemu szefowi mafii kradnąc jego pieniądze i towar.  Kończy się to tragedią, która rzuca Joe na ścieżkę zemsty, ambicji, romansu i zdrady, dzięki której wspina się po szczeblach gangsterskiej hierarchii.

Obejrzyj zwiastun z polskimi napisami:

Obejrzyj zwiastuj bez polskich napisów:

Ben Affleck wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza. Film oparty jest na książce Nocne życie Dennisa Lehane'a. Wcześniej Ben Affleck zrealizował dramat Gdzie jesteś, Amando oparty na innej powieści tego pisarza.

Zobacz także: Nowy zwiastun Łotra 1

W obsadzie są również Elle Fanning, Chris Messina, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Cooper, Max Casella, J.D. Evermore, Robert Glenister, Remo Girone, Anthony Michael Hall, Matthew Maher, Miguel J. Pimentel, Chris Sullivan i Titus Welliver.

Premiera w USA odbędzie się 13 stycznia 2017 roku. Film w Polsce obejrzymy 27 stycznia.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV