Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

George R.R. Martin nie będzie mówił, kiedy skończy książki

George R.R. Martin już kilkukrotnie zapowiadał swoje nowe książki. Teraz powiedział: dość.

George R.R. Martin już kilkukrotnie zapowiadał swoje nowe książki. Teraz powiedział: dość.

W związku z premierą ostatniego sezonu Gra o tron autor książkowego pierwowzoru, George R.R. Martin, udzielił ostatnio kilku wywiadów. Jak bumerang powracała w nich kwestia dat premier kolejnych powieści z cyklu.

Przypomnijmy, że choć serial powstał na kanwie Pieśni Lodu i Ognia, to przedstawiane w nim wydarzenia przegoniły już fabułę powieści. Już od kilku dobrych lat zapowiada jest książka The Winds of Winter, a w planach przecież jest jeszcze jeden tom. Mimo podawania kolejnych dat, nadal nie możemy się doczekać kolejnych książek.

W jednym z wywiadów Martin stwierdził, że nie będzie więcej podawał planowanych dat ukończenia czy wydania powieści. Jako przyczynę podał fakt, że przyczynia się to do frustracji fanów zawiedzionych kolejnym niedotrzymanym terminem.

Jednocześnie autor podkreślił, że ostatnio praca nad książką idzie sprawnie. Zażartował nawet, że stało się to dzięki jego współpracownikom, którzy... przykuli go do maszyny do pisania i karmią zdrową żywnością.

Źródło: comicbook.com / fot. HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV