Przeczytaj w weekend

Ghost Draft – Chris Pratt gwiazdą filmu science fiction od twórcy LEGO: Batmana

Gwiazda Strażników Galaktyki zagra w produkcji science fiction w reżyserii Chrisa McKaya.

Gwiazda Strażników Galaktyki zagra w produkcji science fiction w reżyserii Chrisa McKaya.

Chris Pratt zagra główną rolę w filmie Ghost Draft. Za jego kamerą stanie Chris McKay. Scenariusz do projektu napisze Zach Dean. Produkcja powstanie dla Skydance.

Szczegóły fabuły filmu nie są na razie znane. Producentami projektu są Adam Kolbrenner, David S. Goyer, Dana Goldberg i Don Granger. Zdjęcia do widowiska mają rozpocząć się latem.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV