Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Glass – czy powstanie sequel filmu? Reżyser odpowiada

Glass to nadchodzący film M. Night Shyamalana, będący kontynuacją produkcji Split i Niezniszczalny. Reżyser odpowiada na pytanie, czy możemy spodziewać się sequela nowej produkcji.

Glass to nadchodząca kontynuacja filmów Split i Niezniszczalny. Zgodnie z opisami fabuły, w nowym filmie David Dunne będzie ścigał zbiegłego Kevina Wendella Crumba, który został owładnięty przez mordercze alter ego. W rolach głównych powrócą Bruce Willis, Samuel L. Jackson oraz James McAvoy.

Reżyser produkcji, M. Night Shyamalan (który jest jednocześnie autorem poprzednich filmów z tymi bohaterami), został zapytany o to, czy możemy oczekiwać dalszej kontynuacji tej historii. Jak się okazuje, on sam raczej nie ma takich planów – Glass traktuje raczej jako finałową część trylogii i nie zakłada, by miał kiedykolwiek powracać do tego filmu. Jak mówi:

Nie chcę ponownie przeżywać rzeczy i nie chcę być oportunistą. To nie jest relacja, jaką prowadzę z publicznością, ani taka, do której bym dążył. Chcę, by widzowie wiedzieli, że za każdym razem otrzymają ode mnie nowy, oryginalny thriller. Właśnie takie są moje upodobania, więc na tę chwilę mówię „nie” na perspektywę stworzenia kontynuacji.

Nie jest pewne, czy Shyamalan zmieni zdanie – być może nastąpi to już po premierze filmu, gdy okaże się, czy mamy tu do czynienia z hitem, czy raczej przeciwnie.

breaking
-
-

Glass – premiera 18 stycznia 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.