Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Top Gun: Maverick – w filmie pojawią się sceny z oryginalnej produkcji i retrospekcje

Top Gun: Maverick to nadchodząca kontynuacja filmu akcji z Tomem Cruisem. Zgodnie z nowymi informacjami, w filmie możemy spodziewać się scen retrospekcji i wykorzystania materiału z pierwszej części.

Top Gun: Maverick to nadchodzący film akcji, w którym powróci Tom Cruise. Produkcja jest sequelem filmu z 1986 roku – tytuł odnosi się do znaku wywoławczego postaci Toma Cruise’a z pierwszej części. Tak jak w oryginale, fabuła nowego filmu również ma być oparta na rywalizacji. Poznamy także syna Goose’a, w którego wcieli się Miles Teller.

Zgodnie z nowymi informacjami, w nowym filmie zobaczymy materiał z oryginalnego filmu Top Gun. Fragment z udziałem scen z przeszłości pokazano już na konwencie Comic Con w Brazylii i według świadków nie był on wykorzystany tylko do promocji, a raczej jako integralna część nowej produkcji. Mówi się, że w filmie zobaczymy wiele scen retrospekcji – ma to jeszcze bardziej powiązać nowy film z jego poprzednikiem sprzed ponad 30 lat. Na razie nie wiadomo jednak kiedy jakikolwiek materiał promocyjny trafi do sieci żebyśmy mogli sami przekonać się o tym, czego spodziewać się po filmie.

breaking
-
-

Przypomnijmy, że muzykę do filmu stworzą zdobywca Oscara, Hans Zimmer oraz nominowany do Oscara Harold Faltermeyer. W obsadzie są również Val Kilmer, Ed Harris czy Jon Hamm.

Top Gun: Maverick – premiera w 2020 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.