Repertuar kin Nowość Program TV

God of War z dodatkiem? Twórcy rozważali płatne DLC

Historia Kratosa z God of War mogła potoczyć się inaczej, a to za sprawą dodatku fabularnego, na którego Santa Monica Studios miało zakusy.

Twórcy jednego z najlepszych tytułów ubiegłego roku, gry God of War, poważnie rozważali wydanie fabularnego rozszerzenia do gry. Mówił o tym Cory Barlog, reżyser gry, który gościł w programie  Kinda Funny na platformie YouTube. Pomysł był, ale z pewnych względów nie został zrealizowany. Jak podaje reżyser – był zbyt ambitny i to stanowiło główną przyczynę zaniechania prac nad rozszerzeniem.

Miałem naprawdę ciekawy pomysł na DLC. Żałuję, że plany nie wyszły, bo chciałbym to zrobić. To było jednak zbyt ambitne. Skończyłoby się na tym, że dodatek byłby odrębną grą. Wszyscy mówili mi, zresztą chyba słusznie: „Człowieku, to szaleństwo. To nie jest DLC, to trochę za duże” – tłumaczył Barlog.

Reżyser ostatniego God of War zapytany o to, do czego mógłby przyrównać dodatek, którym chciał się zająć, wskazał że byłoby to coś rzędu wielkości dodatku Left Behind do The Last of Us czy nawet jeszcze większego Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Płakać nad tym, że Kratos nie otrzymał dodatku jednak nie należy. Z pewnością pomysły Barloga i pozostałych pracowników Santa Monica Studios w pewnym zakresie zostaną wykorzystane w sequelu gry, który prędzej lub później z pewnością powstanie.

-
-

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.