Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

God of War rok później. Twórcy dziękują fanom

God of War kończy rok. Twórcy publikują emocjonalny filmik i rozdają prezenty.

God of War kończy rok. Twórcy publikują emocjonalny filmik i rozdają prezenty.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  kratos 

God of War, jedna z najwspanialszych gier na wyłączność PlayStation 4, oraz tytuł mający na swoim koncie mnóstwo nagród w wielu kategoriach, niebawem skończy dokładnie rok. Z tej okazji zespół Santa Monica opublikował okazjonalny materiał wideo, w którym dziękują fanom za wsparcie.

Na tym jednak nie koniec. Santa Monica Studios przygotowało coś jeszcze dla graczy. Już dziś z PlayStation Store będzie można pobrać dynamiczny tematyczny motyw z God of War, a od 17 kwietnia pojawią się avatary związane z grą.

Źródło: blog.us.playstation.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV