God of War z kolejną nagrodą na koncie

God of War to jedna z najlepszych i najwyżej ocenianych gier w historii PlayStation 4. Nie dziwi więc, że tytuł cały czas otrzymuje kolejne nagrody.

God of War to jedna z najlepszych i najwyżej ocenianych gier w historii PlayStation 4. Nie dziwi więc, że tytuł cały czas otrzymuje kolejne nagrody.

God of War od Sony zadebiutowało w kwietniu ubiegłego roku i okazało się świetną grą. Dzieło Santa Monic Studio zostało świetnie ocenione i zdobyło wiele branżowych nagród, w tym również  kilka tytułów Gry Roku. Teraz do tej listy może dorzucić kolejny, zdobyty na  2019 SXSW Gaming Awards. Na tym polu Kratos i Atreus pokonali takie tuzy, jak Arthura Morgana z Red Dead Redemption 2 czy też Parkera z Marvel's Spider-Man oraz inne świetnie oceniane produkcje.

Poniżej lista nagrodzonych w najważniejszych kategoriach:

Źródło: comicbook.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV