Przeczytaj w weekend

See You Yesterday - zwiastun filmu Netflixa o podróży w czasie

Netflix zaprezentował zwiastun swojego najnowszego dramatu science fiction. Premiera w maju.

Netflix zaprezentował zwiastun swojego najnowszego dramatu science fiction. Premiera w maju.

Film See You Yesterday opowiada historię dwóch przyjaciół z liceum, C. J.'a i Sebastiana, którzy każdą wolną chwilę spędzają pracując nad swoim wynalazkiem, plecakami, które umożliwiają podróż w czasie. Gdy brat C. J.'a, Calvin umiera po spotkaniu z policjantami nasi bohaterowie postanawiają wykorzystać niedokończony projekt, aby go uratować.

W obsadzie filmu są Eden Duncan-Smith, Danté Crichlow, Brian ‘Astro’ Bradley, Johnathan Nieves, Marsha S. Blake, Wavvy Jonez, Myra Lucretia Taylor i Ron Bobb Semple. Reżyseruje Stefon Bristol.

Zobaczcie zwiastun produkcji:

Premiera filmu na platformie Netflix już 17 maja.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV