Przeczytaj w weekend

Godzilla 2: Król potworów - ta muzyka wywoła ciarki. Posłuchaj utworu

Godzilla 2: Król potworów doczeka się soundtracku stworzonego przez uznanego serialowego kompozytora. Bear McCreary udostępnił utwór z filmu oraz piosenkę z udziałem muzyka znanego jako Serj Tankian.

Godzilla 2: Król potworów doczeka się soundtracku stworzonego przez uznanego serialowego kompozytora. Bear McCreary udostępnił utwór z filmu oraz piosenkę z udziałem muzyka znanego jako Serj Tankian.

Adam Siennica

Adam Siennica

Godzilla II: Król Potworów ma mieć soundtrack nawiązujących do klasyków japońskiej serii. Za muzyką odpowiada Bear McCreary, który wykorzystał  motywy muzyczne Tytanów skomponowane wiele dekad temu przez Akirę Ifukube.

Udostępnił on utwór zatytułowany Old Rivals, który naturalnie odnosi się do Godzilli i Króla Ghidoyy. Natomiast piosenkę przewodnią, która usłyszymy w napisach końcowych wykonuje Serj Tankian, którego wielu zna z zespołu System of a Down.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie soundtrack zostanie wydany. Przeważnie jest to okres w okolicy premiery filmu w amerykańskich kinach. Ta natomiast nastąpi 31 maja. My musimy poczekać na film do czerwca.

Posłuchajcie utworów:

Zobaczcie też nowy plakat na początku galerii:

Źródło: Twitter Beara McCreary'ego / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV