Men in Black International - Faceci w czerni powracają. Widowiskowy zwiastun!

Men in Black International, spin-off Facetów w czerni, wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowy zwiastun który trafił do sieci.

Men in Black International, spin-off Facetów w czerni, wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowy zwiastun który trafił do sieci.

Men in Black International to spin-off filmu Faceci w czerni. W głównych bohaterów wcielają się tym razem Chris Hemsworth i Tessa Thompson - jako agenci, będą oni pracować w tajnej organizacji i walczyć z obcymi, którzy przybywają na Ziemię. Fabuła osadzona jest głównie w Londynie. Reżyserem filmu jest F. Gary Gray.

Z poprzednich części powraca Emma Thompson w roli szefowej amerykańskiego oddziału MiB. W obsadzie są także Rebecca Ferguson, Liam Neeson, Kumail Nanjiani i Rafe Spall.

Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo w oryginale oraz nowy plakat w galerii poniżej:

Zwiastun z polskimi napisami:

Men in Black International - premiera w USA odbędzie się 14 czerwca 2019 roku.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV