Repertuar kin Nowość Program TV

Godzilla 2: Król potworów – zabawka potwierdza zaskakującą formę Godzilli

Godzilla 2: Król potworów przeniesie z japońskiego pierwowzoru nie tylko popularne potwory. Wygląda na to, że zaskakującą formę Godzilli widzieliśmy także w zwiastunie!
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Godzilla II: Król Potworów przeniesie do hollywoodzkiego uniwersum popularne potwory z japońskich filmów. Będą to: Król Ghidorah, Rodan oraz Mothra i prawdopodobnie więcej postaci, które jeszcze nie zostały oficjalnie ujawnione.

Zabawka potwierdza, że MIke Dougherty, reżyser i scenarzysta filmu przeniesie też… płonącą formę Godzilli. W takiej formie Godzilla pojawił się w filmie Godzilla vs Destroyah. To właśnie podczas tej walki z uwagi na śmierć Godzilli Juniora powstał Płonący Godzilla.

Zobaczcie scenę z japońskiego filmu:

Wszystko wiec wskazuje, że jakaś wariacja tej formy pojawi się w hollywoodzkim filmie. Potwierdzać to ma zdjęcie zabawki, na której widzimy charakterystyczne pomarańczowe akcenty na ciele potwora. Zwróćmy też uwagę, że kolor Mothry również jest inny, więc może to sugerować powiązanie Płonącego Godzilli z energią Mothry.

To współgra ze sceną z pełnego zwiastuna, gdzie wyraźnie widać, jak dwunożna olbrzymia istota płonie i idzie. Być może to właśnie była scena z Płonącym Godzillą. W zwiastunie ta scena zaczyna się od 1:54.

Ognisty potwór?
fot. materiały prasowe

Do tego strona filmowej organizacji Monarch zdradziła, że Ghidorah przebywa na Ziemi od wieków. Został on nazwany Potworem Zero, co oznacza, że prawdopodobnie był on tu jako pierwszy. Naukowe imię jest jednak inne, więc najpewniej zostanie on nazwany Ghidorą na ekranie. Aby odróżnić go od pozostałych Tytanów, Ghidorah nie będzie mieć płci. Do tego każda z trzech głów ma zupełnie inną osobowość. Aby to podkreślić, każdą głowę grał inny aktor.

Godzilla II: Król Potworów – premiera w maju.

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.