Repertuar kin Nowość Program TV

Godzilla 3 – reżyser zdradza, które potwory chciałby w filmie

Godzilla 3 na razie pozostaje w sferach teorii i nie jest oficjalnie zapowiedzianym filmem. Reżyser filmu Godzilla 2: Król potworów zdradził jednak, jakie kultowe potwory chciałby w nim pokazać.

Godzilla II: Król Potworów czerpie z japońskiego oryginału, wprowadzając na ekrany kultowe potwory. Rodan, Mothra oraz Król Ghidorah zadebiutują w hollywoodzkiej wersji. Jeśli Godzilla 3 powstanie, a są na to szanse, kolejne monstra z japońskich filmów mogłyby stanąć w szranki z Królem Potworów.

Mike Dougherty wyjawił, że jeśli powróci w kolejnym filmie jako reżyser, chciałby pokazać Gigana i Biollante. Natomiast na liście jego ulubionych gigantów są MechaGodzilla oraz Anguirus.

Gigan pojawił się aż trzykrotnie w japońskiej serii i nawet był sojusznikiem Króla Ghidory. Jest to duży potwór, który ma haki zamiast łap. Natomiast Biollante widzieliśmy tylko w jednym filmie z 1980 roku. Jest to potwór stworzony z DNA ludzi, róży i Godzilli. Przypomina trochę roślinę. Co ciekawe – był on największym potworem z jakim zmierzył się Godzilla.

Godzilla II: Król Potworów pojawi się w maju. Natomiast w 2020 roku będzie kolejny film uniwersum zatytułowany Godzilla vs Kong.

-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.