Przeczytaj w weekend

Godzilla 2: Król potworów - zjawiskowy chiński plakat filmu

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros. Do sieci trafił plakat promujący film w Chinach.

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros. Do sieci trafił plakat promujący film w Chinach.

Godzilla II: Król Potworów to nadchodzący film Warner Bros. o wielkich potworach. Produkcja wchodzi w końcową fazę promocji. Teraz pojawił się chiński plakat filmu.

Za kamerą stoi Mike Dougherty, który jest także autorem scenariusza. Aktorzy towarzyszący potworom w rolach drugoplanowych to m.in.: Millie Bobby Brown, Vera Farmiga czy Charles Dance.

Nowy plakat zapowiada epicką walkę i jednocześnie film. Premiera filmu w Polsce odbędzie się w czerwcu tego roku. Zobaczcie plakat (na początku galerii):

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV