Goodrich - Michael Keaton zagra w dramacie. Jest opis fabuły

Goodrich to nowy projekt filmowy Michaela Keatona. Aktor dołącza do obsady dramatu.

Goodrich to nowy projekt filmowy Michaela Keatona. Aktor dołącza do obsady dramatu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Goodrich to nowy dramat napisany i reżyserowany przez Hallie Meyers-Shyer (Wszyscy moi mężczyźni). Głównym bohaterem jest Andy Goodrich, który zajmuje się swoimi 9-letnimi córkami bliźniaczkami po tym, jak druga żona decyduje się go opuścić. Jego dorosła córka zamierza wreszcie uformować go na takiego ojca, o jakim sama zawsze marzyła.

Potwierdzono, że w roli głównej wystąpi Michael Keaton, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie Dumbo. Według wstępnych zapowiedzi, produkcja swoim charakterem będzie przypominać film Schmidt z Jackiem Nicholsonem.

Goodrich - data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV