Google Play – najlepsze gry, programy, filmy i książki 2018 roku

Firma Google postanowiła podsumować ostatni rok finansowy w usłudze Google Play. Zaprezentowano, które treści cieszyły się największą popularnością.

Firma Google postanowiła podsumować ostatni rok finansowy w usłudze Google Play. Zaprezentowano, które treści cieszyły się największą popularnością.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  google 

Sklep Play od Google gromadzi w jednym miejscu cyfrowe treści z wielu kategorii. Choć w Polsce nie mamy dostępu do wszystkich usług, w skali globalnej Play jest świetnym wyznacznikiem trendów panujących na rynku. Korporacja postanowiła wykorzystać dane historyczne, aby zaprezentować nam, które gry, programy, filmy, seriale i książki cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników usług Google w minionym roku.

Firma po raz pierwszy zorganizowała także plebiscyt na najlepszą grę, aplikację oraz film, a wyniki tego głosowania nie powinny nikogo dziwić: na pierwszym miejscu wylądowały PlayerUnknown’s Battlegrounds, YouTube oraz Avengers: Wojna bez granic. Warto zauważyć, że brak Fortnite w zestawieniach nie jest przypadkowy. W końcu wydawca, firma Epic Games, zrezygnowała z dystrybuowania gry za pośrednictwem Sklepu Play, aby uniknąć płacenia wysokich marż właścicielowi sklepu.

Poniżej prezentujemy tegorocznych laureatów w poszczególnych kategoriach:

Gra 2018 Roku

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Aplikacja 2018 roku

Drops: Ucz się koreańskiego, japońskiego i innych

Najlepsze filmy 2018 roku

Najlepsze seriale 2018 roku

Najlepsze ebooki 2018 roku

Najlepsze audiobooki 2018 roku

Źródło: venturebeat.com / Zdjęcie: Google

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV