Przeczytaj w weekend

Gotham – co wydarzy się w 5. sezonie? Teaser z wypowiedziami aktorów

Gotham zbliża się do wielkiego finału - premiera 5. sezonu już w przyszłym miesiącu. Zobaczcie nowy teaser, w którym aktorzy zapowiadają, co wydarzy się w nadchodzącej odsłonie.

Gotham zbliża się do wielkiego finału - premiera 5. sezonu już w przyszłym miesiącu. Zobaczcie nowy teaser, w którym aktorzy zapowiadają, co wydarzy się w nadchodzącej odsłonie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  teaser 

Gotham to komiksowy serial stacji Fox, który zakończy emisję po finałowym 5. sezonie. Nowa seria zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, a na tę chwilę do sieci trafiają teasery i materiały promocyjne, przygotowujące nas do premiery.

W nowym klipie wideo możemy podejrzeć fragmenty scen z nadchodzącego sezonu, a także posłuchać wypowiedzi aktorów, którzy zapowiadają co nas czeka. Przypomnijmy, że Gotham jest w stanie wojny, a młody Bruce Wayne ma wreszcie stać się bohaterem, jakiego to miasto potrzebuje. Zobaczcie teaser:

Gotham - premiera 5. sezonu odbędzie się 3 stycznia na antenie Fox.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV