Repertuar kin Nowość Program TV

Gra o tron – data premiery 8. sezonu zostanie ujawniona już w weekend?

Gra o tron to serial, który w kwietniu doczeka się finałowego 8. sezonu. Zgodnie z nowymi informacjami, datę premiery poznamy już w najbliższy weekend.

Gra o tron to znany serial stacji HBO oparty na prozie George’a R.R. Martina. Produkcja składa się z siedmiu sezonów, a wiosną ma zadebiutować jej finałowa 8. seria – do tej pory nie podano jednak dokładnej daty premiery.

Gra o tron – kiedy premiera 8. sezonu?

Teraz jednak w sieci pojawiła się nowa pogłoska, której źródłem jest samo HBO. Na oficjalnym Twitterze stacji opublikowano intrygującą grafikę, która ma przedstawiać rozmowę z „szefem”. Wynika z niej nic innego jak fakt, że data premiery 8. sezonu Gry o tron zostanie nam podana już w niedzielę, tuż przed premierą 3. sezonu serialu Detektyw.

Fakt, że twórcy chcą ujawnić datę premiery właśnie przed premierą serialu Detektyw może wynikać z popularności tej produkcji, ale równie dobrze być to świadomy zabieg na zapewnienie większej oglądalności nowemu sezonowi serialu – w końcu nic tak nie przyciąga widzów do odbiornika jak informacje o Grze o tron.

W Polsce premiera 3. sezonu Detektywa nastąpi jednak w środku nocy z niedzieli na poniedziałek. Kto wie, być może wówczas czeka nas także kolejny teaser Gry o tron? Zachowajmy czujność.

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.