Repertuar kin Nowość Program TV

Gra o tron – 8. sezon załamał aktorów. Nawet Kit Harington miał dość

Gra o tron wiosną powróci z finałowym 8. sezonem, a Kit Harington zdradza, że jego produkcja była prawdziwym wyzwaniem dla aktorów. Poznajcie szczegóły.

Gra o tron to serial stacji HBO, który tej wiosny dobiegnie końca. Nadchodzący 8. sezon będzie składał się z sześciu odcinków, z których każdy ma przypominać osobny film. Zarys fabularny trzymany jest w ścisłej tajemnicy, a twórcy i aktorzy trzymają język za zębami, pilnując się, by podczas wywiadów i rozmów nie zdradzić o jednego słowa za dużo.

Kit Harington, który w serialu gra Jona Snowa, wyznał, że zakończenie serialu było bardzo trudne dla aktorów – nie tylko dlatego, że to koniec, ale także dlatego, że na tym etapie już wszyscy mieli dość. Jak mówi, dla niego i dla reszty obsady produkcja bieżącej serii była prawdziwym wyzwaniem i w chwili obecnej aktor cieszy się, że ma już to za sobą. Wspominając realizację ostatniego sezonu, Harington mówi:

Ostatni sezon Gry o tron został zaprojektowany tak, by nas złamać. Na końcu wszyscy byli załamani. I nie wiem, czy płakaliśmy dlatego, że było nam przykro że to już koniec, czy dlatego, że to było tak bardzo męczące. My wręcz byliśmy pozbawieni snu. To zdawało się być zaprojektowane tak, byś w pewnym momencie zaczął myśleć: „Okej, mam tego dość”. Pamiętam, że pod koniec wszyscy tylko snuli się po planie i powtarzali: „Mam już dość. Uwielbiam to, to jedna z najlepszych rzeczy w moim życiu, będę za tym tęsknić – ale po prostu mam dość”.

Harington dodaje:

Nie mam już tego ciężaru na swoich barkach. To koniec. Mogę być z tego dumny. Mamy osiem sezonów i mogę je odstawić na półkę, na której będą stały do końca.

-
-

Gra o tron – serial powróci w kwietniu tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.