Repertuar kin Nowość Program TV

Gra o tron – 8. sezon załamał aktorów. Nawet Kit Harington miał dość

Gra o tron wiosną powróci z finałowym 8. sezonem, a Kit Harington zdradza, że jego produkcja była prawdziwym wyzwaniem dla aktorów. Poznajcie szczegóły.

Gra o tron to serial stacji HBO, który tej wiosny dobiegnie końca. Nadchodzący 8. sezon będzie składał się z sześciu odcinków, z których każdy ma przypominać osobny film. Zarys fabularny trzymany jest w ścisłej tajemnicy, a twórcy i aktorzy trzymają język za zębami, pilnując się, by podczas wywiadów i rozmów nie zdradzić o jednego słowa za dużo.

Kit Harington, który w serialu gra Jona Snowa, wyznał, że zakończenie serialu było bardzo trudne dla aktorów – nie tylko dlatego, że to koniec, ale także dlatego, że na tym etapie już wszyscy mieli dość. Jak mówi, dla niego i dla reszty obsady produkcja bieżącej serii była prawdziwym wyzwaniem i w chwili obecnej aktor cieszy się, że ma już to za sobą. Wspominając realizację ostatniego sezonu, Harington mówi:

Ostatni sezon Gry o tron został zaprojektowany tak, by nas złamać. Na końcu wszyscy byli załamani. I nie wiem, czy płakaliśmy dlatego, że było nam przykro że to już koniec, czy dlatego, że to było tak bardzo męczące. My wręcz byliśmy pozbawieni snu. To zdawało się być zaprojektowane tak, byś w pewnym momencie zaczął myśleć: „Okej, mam tego dość”. Pamiętam, że pod koniec wszyscy tylko snuli się po planie i powtarzali: „Mam już dość. Uwielbiam to, to jedna z najlepszych rzeczy w moim życiu, będę za tym tęsknić – ale po prostu mam dość”.

Harington dodaje:

Nie mam już tego ciężaru na swoich barkach. To koniec. Mogę być z tego dumny. Mamy osiem sezonów i mogę je odstawić na półkę, na której będą stały do końca.

-
-

Gra o tron – serial powróci w kwietniu tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?