Gra o tron – Jorah zazdrosny o Jona Snow? Jest też nowy materiał zza kulis serialu

Do sieci trafił nowy materiał pokazujący kulisy wcześniejszych sezonów Gry o tron. Mamy też wypowiedź aktora Iaina Glena na temat jego postaci i związku z Daenerys Targaryen.

Do sieci trafił nowy materiał pokazujący kulisy wcześniejszych sezonów Gry o tron. Mamy też wypowiedź aktora Iaina Glena na temat jego postaci i związku z Daenerys Targaryen.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Gra o tron 

Iain Glen wciela się w Gra o tron w postać Ser Joraha Mormonta, który od 1. sezonu był bardzo blisko Daenerys Targaryen. W pewnym momencie wyszła na jaw, że pracował jako szpieg dla Roberta Baratheona, co skończyło się dla niego kolejnym wygnaniem. Ostatecznie jednak powrócił do łask Matki Smoków, którą od początku darzył specjalnym uczuciem.

Iain Glen w rozmowie z dziennikarzem Ew.com zdradził, że jego stosunek do Daenerys nieco się zmienił przez wszystko to, co razem przeszli i ogromne szczęście sprawia mu sama możliwość przebywania z bohaterką graną przez Emilia Clarke. Aktor został zapytany także o jego relacje z Jonem Snow, który wszedł w znacznie mocniejszą relację z Daenerys.

Tak jak wielu ludzi, wierzy w Jona Snow, miał okazję lepiej go poznać podczas wspólnych podróży w zeszłym sezonie. Jorah uważa, że dobrze wpisuje się on w interesy Daenerys. To skomplikowane emocje, ale myślę, że traktuje to jako dobry związek i on to w zasadzie wspiera.

Do sieci trafił także materiał wideo prezentujący sceny walk od kulis z poprzednich sezonów. Mamy także wypowiedzi ekspertów od popisów kaskaderskich. Zobaczcie sami:

Gra o tron - 8. sezon zadebiutuje już 14 kwietnia na HBO.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV