Gra o tron - kto z obsady zarobił najwięcej? Rozrzut kwot jest spory

Zasłużyli, nie zasłużyli? Najwyższy czas, abyście poznali listę płac serialu Gra o tron.

Zasłużyli, nie zasłużyli? Najwyższy czas, abyście poznali listę płac serialu Gra o tron.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  galeria 

Gra o tron nieuchronnie zmierza w stronę wielkiego finału całej opowieści - przed nami już tylko ostatni odcinek produkcji. Trzeba zauważyć, że opinie o ekranowej historii jeszcze nigdy nie polaryzowały się tak mocno, jak w przypadku 8. sezonu. Choć w tym kontekście piętnujecie przede wszystkim wpadki scenariuszowe i niedociągnięcia logiczne, pojawiają się również komentarze, w których zwracacie uwagę na słabą grę niektórych z członków obsady. To wszystko sprawia, że powstaje dobry moment na to, by podzielić się z Wami listą płac dla serialowych aktorów i aktorek.

Przedstawił ją na swojej stronie portal Screen Rant - dziennikarze dodają jednak, że dokładne ustalenie kwoty nie jest możliwe. Dlatego w zestawieniu znajdziecie zarówno zarobki w przeliczeniu na odcinek czy takie, które obejmują całą umowę wraz ze zgodzeniem się na występ w innych produkcjach. O kolejności miejsc w przypadku takiej samej gaży decydują przeróżne bonusy, które aktorki i aktorzy mają zapisane w swoich umowach.

Finałowy odcinek serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek nad ranem polskiego czasu.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: HBO/Good Housekeeping

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV