Gra o tron – pierwszy teaser 8. sezonu

Gra o tron powróci w kwietniu z 8. sezonem i będzie to ostatnia odsłona dla serialu. Do sieci trafił teraz pierwszy oficjalny teaser nowej serii.

Gra o tron powróci w kwietniu z 8. sezonem i będzie to ostatnia odsłona dla serialu. Do sieci trafił teraz pierwszy oficjalny teaser nowej serii.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Gra o tron 

Game of Thrones zakończy się na 8. sezonie, który będzie mieć 6 odcinków. Ma to być bardzo widowiskowe zwieńczenie całego serialu, na które z pewnością czekają miliony widzów. HBO opublikowało własnie pierwszy krótki teaser produkcji, który choć wiele nie pokazuje, to jednak rozbudza apetyty. Zobaczcie sami:

Game of Thrones powróci z ostatnim sezonem w przyszłym roku w kwietniu.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV