Gra o tron - podpisałeś petycję o nowym 8. sezonie? Sophie Turner: Nie masz szacunku

Gwiazda serialu Gra o tron, Sophie Turner, odniosła się do petycji fanów, którzy domagają się nakręcenia 8. sezonu na nowo.

Gwiazda serialu Gra o tron, Sophie Turner, odniosła się do petycji fanów, którzy domagają się nakręcenia 8. sezonu na nowo.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  Gra o tron 

8., finałowy sezon serialu Gra o tron już się zakończył, jednak w sieci w dalszym ciągu ogromną popularnością cieszy się petycja fanów, której autorzy domagają się, by ostatnia odsłona serii została stworzona na nowo z nowymi już scenarzystami. W tej chwili dokument podpisało już przeszło milion osób.

Jak do tej pory twórcy i członkowie obsady niespecjalnie chcieli komentować całą inicjatywę. Ten stan rzeczy postanowiła zmienić serialowa Sansa Stark, Sophie Turner. Aktorka w wywiadzie dla New York Timesa opisała petycję jako:

Brak szacunku dla obsady, scenarzystów i twórców, którzy pracowali nad tym wszystkim przez ponad 10 lat.

Turner rozwinęła swoją wypowiedź:

Szczerze? Nie jestem zaskoczona. Ludzie zawsze mają w głowach pomysły na to, jak powinna się skończyć historia, a kiedy to nie przebiega według ich upodobań, zaczynają o tym mówić i buntować się. (...) Wszystkie te petycje i rzeczy w ten deseń - myślę, że to brak szacunku. (...) Także dla faktu, że pracowaliśmy 11 miesięcy, by stworzyć ostatni sezon. 50-kilka nocy, w czasie których kręciliśmy. Tak wielu ludzi pracowało bardzo, bardzo ciężko nad tym wszystkim, a ci, którzy chcą krytykować tylko dlatego, że nie zobaczyli tego, co chcieli, po prostu nas lekceważą.

Dajcie nam w komentarzach znać, co sądzicie o wypowiedzi aktorki. 

Źródło: New York Times / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV