Gra o tron – producent o krytyce 7. sezonu. Jakie tempo 8. serii?

Twórcy serialu Gry o tron wypowiedzieli się o krytycznych głosach odnośnie tempa 7. sezonu i powiedzieli, co nas czeka w związku z tym w finałowej serii.

Twórcy serialu Gry o tron wypowiedzieli się o krytycznych głosach odnośnie tempa 7. sezonu i powiedzieli, co nas czeka w związku z tym w finałowej serii.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  Gra o tron 

Gra o tron już 14 kwietnia powróci z finałowym, 8. sezonem. Jeśli chodzi o poprzednią odsłonę to działo się bardzo wiele, kilka postaci spotkało się po raz pierwszy, inne ponownie połączyły siły. Jednak niektórzy fani narzekali na tempo sezonu, które było bardzo szybkie przy ostatnich odcinkach i nastąpiły spore przeskoki czasowe w narracji. Teraz o tej kwestii postanowił wypowiedzieć się Bryan Cogman, producent projektu. Twierdzi, że zawsze znajdzie się jakiś aspekt, który będzie wypominany, ale ta krytyka była lepsza pod innych i była wzięta pod uwagę. Natomiast showrunner serialu, Dan Weiss stwierdził, że tak naprawdę ciężko stwierdzić jaki procent opinii ogółu reprezentowały słowa krytyki i gdyby tak rozpatrywac je cały czas można by oszaleć.

Scenarzysta produkcji Dave Hill zdradził, że finałowy sezon nie powinien spotkać się z taką krytyka, ponieważ wprowadzono więcej logiki i naturalności, jeśli chodzi o tempo i nie będzie tylu przeskoków czasowych, co w 7. serii.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV