Gra o tron s08e01: co Gendry buduje dla Aryi?

Gra o tron powróciła na ekrany z 8. sezonem. W tym newsie poznacie szczegóły jednego z wątków premiery sezonu.

Gra o tron powróciła na ekrany z 8. sezonem. W tym newsie poznacie szczegóły jednego z wątków premiery sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron w pierwszym odcinku ósmego sezonu to spotkania po latach. Między innymi widzimy, że Arya spotyka Gendry'ego i zleca mu stworzenie broni.

Gendry przybył do Winterfell wraz z Daenerys i jej świtą. Obecnie tworzy broń dla armii ze smoczego szkła. Tajemnicze urządzenie Aryi również będzie z tego zbudowane.

Na poniższym zrzucie ekranu z odcinka możecie przyjrzeć się rysunkowi Aryi, na którym widzimy jej narzędzie zniszczenia. Przypomina trochę coś ala wyrzutnię, więc być może chodzi o broń strzelającą włóczniami ze smoczego szkła. W końcu na tym etapie historii Arya ma wiedzę, że Nocny Król ma swojego smoka (w tamtym wypadku to jego ręka była "wyrzutnią"). Dlatego też tego typu broń ma jak najbardziej sens przed zbliżającą się bitwą.

A Wy jak interpretujecie misterną broń Aryi? Dajcie znać w komentarzach!

Gra o tron: sezon 8, odcinek 2fot. zrzut ekranu z odcinka / HBO

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV