Gra o tron s08e03 - zdjęcia z nowego odcinka. Bitwa o Winterfell

Gra o tron jest w trakcie emisji 8. sezonu, a do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka. Zobaczcie galerię.

Gra o tron jest w trakcie emisji 8. sezonu, a do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka. Zobaczcie galerię.

Michalina Reda

Michalina Reda

Gra o tron powróciła z 8. sezonem w połowie kwietnia i natychmiast spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Dwa odcinki za nami - w ubiegłym zostaliśmy wprowadzeni w ostateczne przygotowania do bitwy z armią umarłych, która ma się rozpocząć właśnie teraz. Gra o tron s08e03 to odcinek pod tytułem Lord Snow - właśnie w tym epizodzie rozpocznie się walka o całe Westeros.

Twórcy od miesięcy pompowali balonik oczekiwań na temat tej bitwy, nazywając ją jedną z największych w historii. Była ona kręcona kilka miesięcy. Najpierw w lokacjach w nocy, a potem jeszcze w studiu w zbudowanej scenografii. Za kamerą stanął ekspert od wielkich batalii - Miguel Sapochnik, który m.in. wyreżyserował słynną Bitwę Bękartów.

Do sieci trafiły już zdjęcia z nadchodzącego odcinka. Zobaczcie galerię:

Gra o tron s08e03 - premiera w HBO odbędzie się 29 kwietnia.

nullfot. materiały prasowe

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV