Gra o tron - które gwiazdy serialu otrzymują najwyższe wynagrodzenie?

W sieci pojawiła się informacja dotycząca zarobków najważniejszych aktorów i aktorek grających w serialu Gra o tron.

W sieci pojawiła się informacja dotycząca zarobków najważniejszych aktorów i aktorek grających w serialu Gra o tron.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Gra o tron to obecnie najpopularniejszy serial świata, który stał się przepustką do wielkiej kariery dla wielu aktorów i aktorek w nim występujących. Udział w takim projekcie wiąże się również ze sporą gratyfikacją finansową. Według Cosmopolitan takie gwiazdy produkcji HBO jak Kit Harington, Nikolaj Coster-Waldau, Emilia Clarke, Peter Dinklage i Lena Headey otrzymują za odcinek serialu 500 tysięcy dolarów. Z kolei jak informuje Business Insider Sophie Turner i Maisie Williams otrzymują za epizod 175 tysięcy dolarów. Turner powiedziała w rozmowie z Harper's Bazaar, że rozumie tę znaczną różnicę w wynagrodzeniach, ponieważ na przykład Kit Harington miał o wiele więcej od niej do grania między innymi uczestniczył 70 razy w nocnych zdjęciach.

Gaże aktorów i aktorek z Gry o tron nie należą jednak do czołówki wynagrodzeń serialowych gwiazd. Dla przykładu Nicole Kidman (Wielkie kłamstewka), Norman Reedus (The Walking Dead) i Jim Parsons (Teoria wielkiego podrywu) otrzymują za jeden odcinek swoich produkcji milion dolarów.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV