Gra o tron s08e05 - zdjęcia z nowego odcinka. Co się wydarzy?

Gra o tron powróci z 5. odcinkiem 8. sezonu. Co wydarzy się dalej? Zobaczcie zdjęcia.

Gra o tron powróci z 5. odcinkiem 8. sezonu. Co wydarzy się dalej? Zobaczcie zdjęcia.

Gra o tron jest w trakcie emisji 8. i finałowego sezonu - do końca pozostały tylko dwa odcinki. Najbliższym z nich będzie 5. odcinek 8. sezonu, w którym najprawdopodobniej dojdzie do starcia z armią Cersei. Zwiastun sugeruje, że będzie to ostateczne starcie, które powinno wyłonić zwycięzcę lub przynajmniej kandydatów do ostatecznego objęcia Żelaznego Tronu.

Za scenariusz odcinka s08e05 odpowiadają twórcy serialu David Benioff i D.B. Weiss. Reżyserem natomiast ponownie jest Miguel Sapochnik, który ma na koncie m.in. Bitwę Bękartów oraz Bitwę o Winterfell z Nocnym Królem (tę z 3. odcinka bieżącej serii).

Dziś do sieci trafiły zdjęcia z nowego epizodu. Zobaczcie galerię:

Gra o tron s08e05 - premiera odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek na HBO.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV