Gra o tron to nie tylko śmierć. Oto najzabawniejsi bohaterowie w serialu

Gra o tron pełna jest emocjonalnych scen, które często bywają ostatnimi dla danego bohatera. Nie brakuje tutaj jednak także momentów pełnych humoru.

Gra o tron pełna jest emocjonalnych scen, które często bywają ostatnimi dla danego bohatera. Nie brakuje tutaj jednak także momentów pełnych humoru.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  zdjęcia 

Gra o tron to nie tylko pot, krew i łzy. Bohaterowie doświadczali z pewnością wielu naprawdę trudnych sytuacji, ale wielu z nich potrafiło znaleźć w sobie pokłady humoru. Często czarnego i sarkastycznego, ale jednak humoru.

Powstała zatem lista zawierająca najzabawniejszych bohaterów serialu. Są tutaj tacy, którzy potrafią ciętą ripostą władać nie gorzej niż mieczem, a także takich, którzy zwyczajnie swoim zachowaniem i charakterem potrafią rozbawić widzów. Kolejność zestawienia przypadkowa. Zobaczcie sami:

nullfot. materiały prasowe

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV